Praca jako agent ubezpieczeniowy

MultiTop Ubezpieczenia to firma, której celem jest budowa mocnego zespołu Ekspertów, którzy w procesie sprzedaży ubezpieczeń proponują swoim klientom szerokie i najlepsze rozwiązania funkcjonujące na rynku ubezpieczeń.

Podstawą skutecznej pracy agentów ubezpieczeniowych w naszej spółce jest wiedza z zakresu socjologii, psychologii czy ekonomii. To również etyka, bez której jakiekolwiek próby pośrednictwa w zakresie szeroko rozumianych finansów i ubezpieczeń kończą się niepowodzeniem.

Praca w Multitop Ubezpieczenia ma charakter wielowymiarowy, jest pracą w ramach doświadczonego zespołu osób wspierających sprzedaż. To praca dynamiczna, ciekawa, gwarantująca rozwój zawodowy oraz wynagrodzenie gwarantujące stabilizację i bezpieczeństwo w długim horyzoncie.

Wszystkich, którym bliskie jest takie podejście do pracy zawodowej, zapraszamy do współpracy. Zapraszamy zarówno osoby doświadczone (agentów ubezpieczeniowych, doradców klienta czy specjalistów ds. sprzedaży produktów ubezpieczeniowych), którym działalność ubezpieczeniowa jest znana, chcących poszerzać swoją ofertę, możliwości i wiedzę o produkty rynku ubezpieczeń, jak i osoby będące na początku ścieżki kariery, dla których temat ubezpieczeń jest całkiem nowy.

W MultiTop Ubezpieczenia pracujemy na płaszczyźnie trzech stanowisk:

Ekspert ds. Sprzedaży Ubezpieczeń: osoba rozpoczynająca pracę w naszej firmie, ucząca się podstawowych zasad sprzedaży i doboru produktów.

MultiEkspert ds. Sprzedaży Ubezpieczeń: osoba doświadczona i posiadająca kwalifikacje do pracy na kalkulatorach ubezpieczeniowych – szczególnie w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych, która w swojej samodzielności i przy naszym mocnym wsparciu ofertowym będzie nadal rozwijać swoje umiejętności i możliwości sprzedażowe.

Dyrektor Regionu: menadżer, który oprócz własnej sprzedaży buduje zespół Ekspertów, zarządza nim i wyznacza nowe cele. Stanowisko dla osób ambitnych i świadomych pracy w zespole, rozumiejących mechanizm rekrutacji i motywacji.

"Podejmowanie kolejnych wyzwań jest najlepszą gwarancją rozwoju", stanowi jedną z kluczowych dewiz reprezentantów spółki. Mamy nadzieję, że będzie to również Państwa credo!

Serdecznie zapraszam do współpracy,

Dariusz Hołówko
Prezes Zarządu

Dołącz do nas!
📧 kontakt@multitop.com.pl
☎️ 609 247 147
nasz FanPage: https://bit.ly/2MNqDKb