O NAS

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu usługi spółki MultiTop Ubezpieczenia - owoc wieloletnich przemyśleń i analiz jej udziałowców.

Kierunkiem działania Spółki jest profesjonalna pomoc w wyborze taniego ubezpieczenia na życie lub taniego ubezpieczenia AC, jak również prężne prowadzenie działalności edukacyjnej związanej z możliwościami oferowanymi przez rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Należy podkreślić, że proponowane przez spółkę usługi, starannie przygotowane programy ochronne, to także efekt zrozumienia i kooperacji naszych partnerów ubezpieczeniowych dla rosnących potrzeb Klientów oraz chęć dostosowania produktów do stale ewoluującego rynku ubezpieczeniowego.

Naszym klientom proponujemy wybór szerokiego wachlarza ubezpieczeń: od ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych, po ubezpieczenia majątkowe firm. Ideą Wspólników MultiTop jest również poszukiwanie wspólnej płaszczyzny i tym samym podejmowanie współpracy z innym uczestnikami rynku, chcącymi rozszerzać swoją wiedzę i działalność o najlepsze wg naszej opinii programy ubezpieczeniowe.

A zatem:

Misją firmy MultiTop Ubezpieczenia jest budowanie pozytywnych relacji z klientem zainteresowanym produktami ubezpieczeniowymi na terenie całej Polski. Zadaniem i pracą agentów ubezpieczeniowych dobór odpowiednich produktów na szeroko rozumianym rynku ubezpieczeń poprzez tworzenie profesjonalnego zespołu Ekspertów opartego o jasne i precyzyjnie określone zasady współpracy.

Zarząd MultiTop Ubezpieczenia

 • Zdjęcie 1

  Dariusz Hołówko

  Prezes Zarządu

  dholowko@multitop.com.pl

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku rehabilitacji ruchowej, Akademii Ekonomicznej oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Koźmińskiego w Warszawie. Założyciel i udziałowiec Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k.

  Od 1996 r. związany z rynkiem ubezpieczeń na życie, początkowo jako Dyrektor ds. Klientów Strategicznych w PZU Życie S.A., a następnie Dyrektor Regionalny ds. Ubezpieczeń Grupowych w Grupie Generali.

  Uczestnik wielu szkoleń z zakresu zarządzania, kierowania i motywowania zespołów sprzedażowych.


 • Zdjęcie 3

  Aneta Stasina

  Członek Zarządu
  Dyrektor Obsługi Biznesu

  astasina@multitop.com.pl

  Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku bankowość i ubezpieczenia oraz nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi.

  Od roku 1996 związana branżą ubezpieczeń, początkowo przez 12 lat w PZU Życie S.A. w dziale Ubezpieczeń Grupowych.Następnie zatrudniona jako Pełnomocnik Dyrektora ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych w Generali Życie T.U., odpowiedzialna zasprzedaż ubezpieczeń grupowych, współpracę z własną siecią agencyjną oraz kanałami zewnętrznymi.

  Od roku 2011 założyciel i udziałowiec Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k.

 • Zdjęcie 2

  Waldemar Poberejko

  Członek Zarządu
  Dyrektor Zarządzający Sprzedażą
  i Rozwojem Sieci

  wpoberejko@multitop.com.pl

  Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydziału Filozofii na kierunku socjologia.

  Od roku 1998 związany ze sprzedażą ubezpieczeń, początkowo jako agent ubezpieczeniowy oraz Koordynator Zespołu Agentów.

  Od roku 2002 w PZU Życie S.A. na stanowisku Kierownik Ubezpieczeń Grupowych odpowiedzialny za sprzedaż produktów, obsługę przydzielonego portfela oraz współpracę z agentami ubezpieczeniowymi. W późniejszym okresie zatrudniony jako Pełnomocnik Dyrektora ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych w Generali Życie T.U., odpowiedzialny za sprzedaż ubezpieczeń grupowych, współpracę z własną siecią agencyjną oraz kanałami zewnętrznymi.

  Od roku 2011 założyciel i udziałowiec Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k.